در تازه ترین اخبار میسی ویلیامز، بازیگر نقش آریا استارک در سریال Game of Thrones، زمان پخش فصل هشتم این سریال را تکذیب کرد. با ما همراه باشید.

 

 

مدتی پیش بود که اعلام شد فصل آخر و هشتم سریال Game of Thrones در سال 2019 پخش خواهد شد. در آن خبر تاریخ دقیق پخش این سریال اعلام نشد. بعد از آن نیز میسی ویلیامز، بازیگر نقش آریا استارک در این سریال، در مصاحبه ای که با سایت مترو داشت اعلام کرد که فصل آخر این سریال در آوریل 2019 (فروردین/اردیبهشت 98) پخش خواهد شد. حال در جدیدترین اخبار میسی ویلیامز مصاحبه اخیر خود را کاملا تکذیب کرده است. ویلیامز با انتشارتوییتی در صفحه شخصی خود در توییتر به این مصاحبه و نقل قولی که از وی منتشر شده، واکنش نشان داده است. او گفت این مصاحبه بسیار قدیمی بوده و نقل قولی که از او در مورد زمان شروع پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones عنوان و منتشر شده بود، کاملا اشتباه و کذب است. با توجه به توییت ویلیامز، مترو از یک مصاحبه قدیمی از او استفاده کرده است. با این حال، هنوز مشخص نیست که مصاحبه اصلی ویلیامز با مترو در چه زمانی انجام شده و مشخص نیست که در مورد کدام یک از فصل‌های سریال Game of Thrones بوده است.

با این حال، پخش فصل هفتم سریال Game of Thrones به‌جای بهار از تابستان سال 2017 آغاز شد و طرفداران باید برای تماشای فصل هشتم و پایانی آن و بازگشت به وستروس، حداقل بیش از یک سال صبر کنند. با این وجود، انتظار می‌رود که پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones از نیمه اول سال 2019 آغاز شود. فصل هشتم این سریال در 6 قسمت تولید و منتشر خواهد شد.