سریال مردگان متحرک رسما برای فصل نهم تمدید شد

به تازگی در جدیدترین اخبار، شبکه AMC از تمدید سریال پرطرفدار مردگان متحرک (The Walking Dead) برای فصل نهم خبر داد، و اطلاعات جدیدی منتشر کرد. با ما همراه باشید.

در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه AMC از تمدید سریال The Walking Dead برای فصل نهم خبر داده است. فصل نهم این سریال مانند فصل‌های گذشته قرار است در 16 قسمت تولید شود و در دو بخش 8 قسمته از این شبکه به روی آنتن برود. هشت قسمت ابتدایی فصل نهم سریال The Walking Dead قرار است در اواخر سال 2018 منتشر شود و 8 قسمت بعدی فصل نهم این سریال در اوایل سال 2019 از شبکه AMC به روی آنتن خواهد رفت. در حال حاضر پخش نیمه اول فصل هشتم این سریال به پایان رسیده است و پخش نیمه دوم فصل هشتم سریال The Walking Dead از روز یکشنبه، 25 فوریه 2018 (6 اسفند 1396) از شبکه AMC آغاز خواهد شد. علاوه بر این، فصل نهم این سریال قرار است با یک سازنده جدید تولید و منتشر شود.

کار ساختن فصل نهم این سریال پرطرفدار بر عهده آنجلا کنگ، معاون تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده سریال The Walking Dead خواهد بود. او فیلمنامه 20 قسمت این سریال را تا به امروز نوشته است. همچنین اسکات ام گیمپل که وظیفه ساخت این سریال را بر عهده داشته، قرار است در سمت دیگری در این مجموعه حضور داشته باشد. شبکه AMC اعلام کرد که گیمپل ریاست بخش محتوای مجموعه مردگان متحرک را بر عهده گرفته است و وظیفه دارد تا روی محتوای سریال‌های این مجموعه که شامل سریال The Walking Dead و سریال Fear the Walking Dead (از مردگان متحرک بترسید) می‌شود، نظارت کند.